Antalya Kürtaj

İşlemin gerçekleşmesi bağırsakin bir pare bileğil yekten şu denli hekimin onayı gerekir ve sıhhat oturmuş raporuna ister duyulur. Hamilelik boyunca takibi yapılan bebeğin sakatlık evet da sadır ritimlerinin olmadığı kesinleştiği kadar durumlarda terapotik kazıma (sağaltma amaçlı) uygulanır. İşleme geçilmeden önce USG ile gebelik durumunun ve rahim (uterus) dışındaki iskân durumu gözlenir. Kürtaj emeklemi esnasında Umumi duyum yitimi evet da Lokal duyum yitimi uygulanır. Kişi Umumi anesteziye kırmızıınacak ise muamelat öncesi 4 sayaç kadar oral gelgelı durdurulur.

Hastanın geçerli ilk kazımaı ise evet da önceden konstrüksiyonlmış sezaryen ile doğumu var ise Umumi duyum yitimi ile kazıma konstrüksiyonlır. Ama kişinin eskiden yapmış oldurmış olduğu kürtajları var ise evet da uygun mevlit eylemi gerçekleştirilmiş ise Lokal duyum yitimi konstrüksiyonlabilir. Lokal duyum yitimi Anestezi uzmanları aracılığıyla serviks bölgesi özel darular ile uyuşturulur. Umumi duyum yitimi ise İntra Venöz (ıv) reçete ile ilaç uygulanarak Anestezi uzamanı aracılığıyla konstrüksiyonlır. İşlem öncesinde Jinekolojik Muayene ve rahim (uterus) konstrüksiyonsı bileğerlendirilmelidir. İşlem 5 ila 15 dakika kadar sürer. Lokal duyum yitimi ile 15 dakika kadar, Umumi duyum yitimi ile 30 dakika kadar sonra özlük ev bark düzlemına gönderilebilir. Analjezik (ağrı kesici), antibiyotik, Kanamayı azaltmak amaçlı Hekim aracılığıyla darular önerilir. Önerilere uyulması istenir. Bir hafta sonra özlük Kontrol amaçlı yine gelmelidir.

İstenmeyen gebelikler (hamilelik) sonlandırılmak istendiğinde kazımaın son pare zamanı itibarıyla meşru olduğu ülkelerde farklı sınırlar vardır. Bu duruma meşru boşaltma evet da kazıma denilmektedir. Yasalar ile müntesip bu muamelat yalnızca hanım mevlit uzmanlarının yetkisi şeşndadır. İşlem hekim ve tutkun arasında örtülü kalmaktadır. Gebede vahim bir maraz mevcut ise ve gebe kalma durumu özlük bağırsakin riziko oluşturuyor ise evet da gebelik boyunca zararlı olan hemen kendisinin kullanmakta zorunlu kılındığı darular var ise kişiye terapotik kazıma (sağaltma amaçlı kazıma) uygulanır.

https://www.kurtajklinigiantalya.com/

Antalya Kürtaj

Antalya Kürtaj Fiyatları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir