Apartman Yönetimi İzmir

Bu katışıkşık yer ve yoğunluktan doğan çok katlı binalar, tıknaz konutların üzerine insanoğluın eskisi derece komünikasyon içre olmamalarını sağlayan sosyalleşme problemleri bile bir araya gelince yaşanan bu kargaşa platformının düzene girmesi kucakin binalarda bir apartman yönetimi oluşturma durumu zorunluluk haline geldi. Apartman sakinlerinden oluşturulabilen bu apartman yönetimi gereklilik olduğundan bu yönetim ile omuz omuza apartman kucakin bir yönetici seçiliyor.

Apartman yönetimi kimlerden oluşur ve görevleri nelerdir?
Apartman yönetimi kucakin ilk olarak yöneticinin seçilmesi gerekir. Intihap yaparken apartman yönetimi kimlerden oluşur sorusunun cevabını öğrenmek ve buna demetlı sınırlanmak önemlidir. Apartman yöneticisi oylar ile seçilir ve seçildikten sonra temelı görevleri vardır. Bu görevler;

· Apartman sakinleri tarafından varsa aile sahibi ve kat sahipleri tarafından belirlenen kararları yerine getirir,

· Apartmanın korunması, hizmetı, onarımı ve tedbirleri için tüm yetkilere sahiptir.

· Genel yönetim hizmetleri, saflık ve hizmet hizmetleri, asansör, kalorifer, elektrik, güvenlik ve sigorta hizmetlerinden sorumludur.

· Genel olarak tüm hizmet, onarım, saflık ve özge giderler kucakin apartman sakinlerinden belirlenen tarihlerde aidat alarak apartman ihtiyaç ve giderleri kucakin maddi hamil aldatmaır.

· Umum gelir ve giderleri defterde tutar ve aldığı aidatların makbuzunu keser.

Apartman sakinleri tarafından bir apartman yöneticisi atanamaz ise bu durumda devreye Meraklı Apartman Yöneticisi girer.

Meraklı Apartman Yöneticiliği Nedir?
Toplu yaşam alanlarının artması ile temelı iş kolları ortaya çıkmaktadır. Meraklı Apartman Yöneticiliği bile bu iş kollarından biridir.

Son yıllarda iş gücü ve insanoğluın giderek yarışırken kendi hizmetleri dışında gayrı bir hizmete saat kocaoğlanramamalarının yüce bir dert olması yüzünden apartmanda yaşayan kişilerin ekseriya bu tür yöneticilik hizmetleriyle ilgilenecek vakitlerinin olmaması lakin zaruri olan bu durumu yapmaları ekseriya apartman yaşantısında sorunlara gaye açıyor. Bu problemleri haricen profesyonel kişilerin düzenlemesi herkesi bu anlamda kıvançlı fail bir durumdur. Yamaç maliklerinin bu süreci zorlamasız bir şekilde çözmek istemeleri üzerine bu alanda kompetan kişilerden hamil aldatmaıyorlar.

Apartman yönetimini haricen tarafsız ve kompetan eşhas tarafından kuruluşlmasının apartman sakinleri arasındaki ortaya çıkabilecek temelı problemlerı ortadan kaldırıyor. Daha manzum, otoriter ve hayır bir şekilde yönetim katkısızlanmış oluyor. Bu profesyonel apartman yöneticiliği için sertifika programları bulunmaktadır. Terbiye aldatmaınan bu yöneticilik sistemi iş istidamı açısından da yüce bir örutubet taşımaktadır.

izmir apartman yönetimi
İzmir apartman Yönetim firmaları
İzmir Bina Yönetim firmaları
İzmir Site Yönetim firmaları
izmir apartman yönetimi şirketleri
izmir apartman Yöneticiliği
izmir Bina Yöneticiliği
izmir Site Yöneticiliği
Profesyonel Apartman yöneticiliği İzmir
Profesyonel Apartman yöneticiliği ücretleri
Apartman Yönetimi firmaları Fiyatları izmir
İzmir Apartman yöneticiliği Fiyatları
İzmir Dışarıdan yönetici ücretleri
Kurumsal Site yönetimi İzmir
Profesyonel Site Yönetimi İzmir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir