Heets Sigara

Heets, elektronik sigara yahut IQOS çeyizı kullanılan bir duman ürünüdür. Bir IQOS aletinda ısıtılmış duman mekân almış olduğundan, sigaraya benzemekle alay malay, geleneksel sigaralardan değişikdır. Heets, duman yaprağının özlerinden hazırlanmış ve sarma gerektirmeden cihaza dolaysız konulabilen küçük parçalardır. Bu parçalar, IQOS heets sigara aletinda ısıtılır ve bu sayede tütün alegori buhar oluşur. Bu nedenle, Heets ürünleri, geleneksel sigaralardaki kadar yanma sorunlemi gerçekleştirmezler. IQOS çeyizı kullanan zevat derunin bir alternatif olarak sunulan Heets, temelı ülkelerde duman mamulleri yasalarına tabidir ve satın eksiltmek derunin makul evetş sınırlamaları bulunabilir.

Heets, Philip Morris International (PMI) tarafından üretilen ve piyasaya güruhlen bir duman ürünüdür. PMI, cihan genelinde en balaban duman şirketlerinden biridir ve Heets’i 2014 senesinde tanılamatmıştır. Heets’in amacı, sigara içme kırmızıışdemeviklarını değiştirmek ve insanların elan az zararlı bir tutum https://sigaramiz10.com/heets sunmak derunin geleneksel sigaraların alegori geçebilecek bir ürün oluşturmaktır.

Heets ürünleri, farklı lezzetlerde mevcuttur ve kullanıcılar, damak zevklerine yaraşır olanı seçebilirler. Lezzetler beyninde mentol, nane, çikolata, vanilya kadar seçenekler bulunabilir. Hatta, nikotin miktarları da tefavüt gösterir ve kullanıcının tercihine rabıtlı olarak seçilebilir.

IQOS çeyizı, Heets yararlanmaı derunin tasarlanmıştır. çeyiz, dumanü 350°C’ye derece ısıtır ve bu sayede Heets’in derunindeki duman özlerinin buharlaşmasını sağlar. Bu iş, dumanün yanması alegori, buharlaşması sebebiyle açığa çıdem kimyasalların azaltılmasına yardımcı evet. Bu nedenle, IQOS çeyizı ve Heets ürünleri, geleneksel sigaralara bakarak elan az zararlı olarak kabul edilirler.

Heets ürünleri, temelı ülkelerde duman mamulleri yasalarına tabidir ve satın eksiltmek derunin makul evetş sınırlamaları bulunabilir. Hatta, yararlanmaı da domestik yasalara bağlıdır. Bu nedenle, Heets ürünlerini kullanmadan önce, bulunmuş olduğunuz ülkenin müteallik kanuni düzenlemelerini okumanız önemlidir.

Heets’in geleneksel sigaralardan elan az zararlı evetğu iddiası, PMI tarafından meydana getirilen araştırmalar ve testler sonucunda ortaya konulmuştur. Ancak, ürünün haydi haydi heets yararlanmaı sebebiyle, temelı uzmanlar tarafından elektronik sigara kadar sair duman ürünleri kadar bağımlılık kuruluşcı olabileceği dair ikazlar kuruluşlmaktadır.

Heets’in piyasaya güruhlmesi, cihan genelinde çeşitli tartışmalara niçin olmuştur. Bazı sıhhat örgütleri, Heets kadar duman ürünleri hakkında endişelerini dile getirmişlerdir. Bu örgütler, Heets’in akciğer kanseri, yürek emrazı ve sair sıhhat problemlerine niçin olabileceğinden kuşku etmektedirler. Hatta, duman ürünlerinin gençler üzerindeki tesirleri bile ağız kavgası konusu olmuştur.

Bununla alay malay, temelı uzmanlar, Heets ürünlerinin geleneksel sigaralara bakarak elan az zararlı bulunduğunu ve sigara bırakma yönünde bir kadem olabileceğini savunmaktadırlar. Bazı ülkeler, Heets kadar ısıtılmış duman ürünlerini geleneksel sigaralara alternatif olarak tanılamamlamaktadırlar ve bu ürünler, sigarayı bırakmaya çkırmızıışan zevat derunin yeğleme edilebilecek bir tutum olarak görülmektedir.

Sonuç olarak, Heets’in geleneksel sigaralara bakarak elan az zararlı evetğu iddiası halen ağız kavgası konusu olsa da, ürünün yararlanmaı giderek yaygınlaşmaktadır. Kullanıcılar, duman mamulleri yasalarına yaraşır şekilde satın alarak, bulundukları ülkedeki kanuni düzenlemelere ve sıhhat önerilerine yaraşır şekilde kullanmalıdırlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir