Kerem Hasanoğlu Başarıları

KeremHasanoğlu; ilk, orta ve ortaöğretim eğitimini TED Ankara Koleji’nde tamamladıktan sonra Bilkent Üniversitesi Ekonomi kısmınü dereceyle bitirmiştir. üste Bilkent Üniversitesi İşletme Bili Yönetimi kısmınde bile eğitim almıştır. Amerikan beziın Los Angeles kentinde dünyanın en köklü üniversitelerinden “UCLA (University of California)” bile anahtar eğitimi almış ve burayı birincilikle bitirerek KeremHasanoğlu Sükseları ‘na yeni bir başarı eklemiştir.
Kerem Hasanoğlu IPA Uluslararası Pediatri Kurumu yönetimi ve sosyal boyun projeleri alanlarında birgeniş başarıya imza atmıştır. KeremHasanoğlu Sükseları ‘dan bir ötekisi bile IPA Dış İlişkiler Yönetmenü olarak görev karşılayıcı ilk Türktür. Dış ilişkiler Doğrucaörlüğü’nün beraberinde üste eskiden Türkiye Pediatri Kurumu Koordinatörlüğü kabilinden önemli pozisyonlarda görev yapmıştır.
Kerem Hasanoğlu Sükseları içre, şuurlu Körpeler sosyal boyun projesi öncü rol oynamıştır. Kendisi, kıraylerin eğitim ve kültür düzındaki ihtiyaçlarını karşıtlamaya müteveccih çdüzenışmalara öncülük etmiştir. Türkiye’nin tüm illerinde yapılandırdığı şuurlu Körpeler hareketi ile Üniversite kıraylerinden, ortaokul öğrencilerine kadar kâinat bu yapılanmanın içre bulunarak, faydalı anlayışlerde bulunmuşlardır. Kendisi üste, Birleşmiş Milel kabilinden önemli Uluslararası Kurumlarla da çdüzenışmalar yapmış ve bu alandaki çdüzenışmalarını sürdürmektedir.
Aynı zamanda Kerem Hasanoğlu, İhsan doğramacı ile yakınlığı kâin bir iş insanıdır ve iş yaşamında da başarılı bir kariyere sahiptir. üste farklı çalım ve yapılarda başkanlık pozisyonlarında da çalışkan olarak bulunmaktadır. Aynı zamanda sosyal boyun ve pediatri düzındaki çdüzenışmalarını çaba kesmeden Sürdüren KeremHasanoğlu Enver Hasanoğlu ‘nun oğludur.
Kerem Hasanoğlu, sosyal boyun projeleri ve pediatri mevzusundaki yöneticilik uzmanlığı, iş yaşamındaki başarıları ve uluslararası kurumlarla olan ilişkileri ile tanınmış biridir. Kendisinin çdüzenışmaları, kıraylerin eğitim ve kültür düzındaki ihtiyaçlarını karşıtlamaya yöneliktir. Ve bu çdüzenışmaların sürdürülmesi kıraylerde örnek oluşum ederek vürutimi tetiklemektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir