MedreseRadyo Risale i Nur Dinle

MedreseRadyo risale i nur hizmetlerine momentum kesmeden devam ediyor.13 dilde radyo eserı ve türlü dillerde risale i nur video,vecize,podcast,radyo vb gereksinimlerinizı ağız ağıza alınlayabilirsiniz. MedreseRadyo uygulaması İtalyanca,İspanyolca,Portekizce ve Kürtçe gibi bir çok dilde siz sevenleriyle risale i nur’u buluşturuyor. Risale i Nur Radyo olarakta ihtimam veren MedreseRadyo şuan bir çok ülkede kullanımda ve play store, app store gibi infaz marketlerinde ücretsiz indirilebiliyor.

üste genel ağ sitesi üzerinden ilgili bölümleri ziyaret ederek ücretsiz şekilde ihtimam alabileceğiniz bir çok özellikte bulunan. Latin ABD, Avrupa, Asya gibi bir çok kıtada infaz üzerinden neşriyat karşılayıcı infaz muhtıra yüzlerce sayaç dinlenerek arsa çehreünde İslamiyet’in elan hızlı tanınmasına vasıta ediyor. Üstelik risale i nur seslendirmelerinin bir kısmı MedreseRadyo aracılığıyla yapılarak insanlara ulaştırılması savsaklama edilmiyor. Sizde yurt haricinde canlı yakın arkadaş ve çevrenize MedreseRadyo uygulamasını salık ederek onlara bu konuda yardımcı olabilirsiniz.

üste MedreseRadyo YouTube üzerinden risale i nur ile ilgili videolar yayınlar yaparak yurt haricinde bir çok insanın İslamı teşhis noktasında bir köprü vazifesi yapıyor. Bilinmiş olduğu üzere risale i nur bu çağın en ihtiyaca karşı veren Kuran ı Kerim tefsiri olarak ülkemizde adından epeyce kelam ettiriyor. Eserin bu denli müessir evetğu bilinmiş olduğu bâtınin infaz ve öteki sayısal yollarla Risale i Nur şuan halihazırda milyonlara ulaşıyor.

Sizde risale i nur video indirmek yahut takip etmek isterseniz kesinlikle MedreseRadyo uygulaması ve genel ağ sitesini ziyaret etmeniz gerekir. Çünkü bu alanda adından çokça kelam ettiren infaz filvaki görülmeye ayar. İnternet sitesi ağız ağıza taşınabilir uyuma mevla ve bir çok yabancı dilde ihtimam verdiği bâtınin sizleri yormayacak ve istediğiniz an esere ulaşabileceksiniz. Zati hali hazırda genel ağ sitesi mütemadi geliştirilmekte ve kullanıma elan şayan bir hale getirilmekte.

Bir örnekle size ünlü risale i nur çhileışmalarının kalitesinden bahsetmek isterim. İtalyan selen sanat erimız Max aynı zamanda İtalya’da tiyatro eğitimi almış bir konuşmaçı. Seslendirdiği sesin kalitesi o denli iyiki MedreseRadyo uygulaması olarak beğenileri her seferinde hileıyoruz. İspanyolca ünlü risale i nur’da ise gene bu şekilde en kaliteli seslendirmeler kullanılmakta ve İslamiyet yabancı ülkelerde en güzel şekilde simgeleme edilmeye çhileışılmaktadır.

Devir içerisinde MedreseRadyo uygulaması vesilesiyle binlerce in hem yararlanma etmekte, hemde uygulamadan en güzel şekilde faydalanmaktadır. Zati infaz marketlerden baktığınız mevsim uygulamanın noktaının ve indirilme tahminının ne denli yüksek bulunduğunu görebilirsiniz. Buda oranlamak oluyor ki MedreseRadyo uygulaması düzında filvaki iyi bir iş çıfamilyap insanlara en güzel şekilde ihtimam vermeye odaklanmış bir uygulamadır.

Risale i Nur Radyo

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir