MedreseRadyo Risale i Nur Radyo

MedreseRadyo risale i nur hizmetlerine takat kesmeden devam ediyor.13 dilde radyo eserı ve ayrışık dillerde risale i nur videoteyp,vecize,podcast,radyo vb ihtiyaçlarınızı büsbütün kontralayabilirsiniz. MedreseRadyo uygulaması İtalyanca,İspanyolca,Portekizce ve Kürtçe üzere bir çok dilde siz sevenleriyle risale i nur’u buluşturuyor. Risale i Nur Radyo olarakta ihtimam veren MedreseRadyo şuan bir çok ülkede kullanımda ve play store, app store üzere kılgı marketlerinde ücretsiz indirilebiliyor.

Ayrıca genel ağ sitesi üzerinden dayalı bölümleri ziyaret ederek ücretsiz şekilde ihtimam alabileceğiniz bir çok özellikte mevcut. Latin ABD, Avrupa, Asya üzere bir çok kıtada kılgı üzerinden neşriyat karşılayıcı kılgı günce yüzlerce sayaç dinlenerek mevzi dulukünde İslamiyet’in henüz hızlı tanılamanmasına delalet ediyor. Üstelik risale i nur seslendirmelerinin bir kısmı MedreseRadyo aracılığıyla bünyelarak insanlara ulaştırılması boşlama edilmiyor. Sizde memleket dışında yaşayan benzeyen arkadaş ve çevrenize MedreseRadyo uygulamasını salık ederek onlara bu mevzuda yardımcı olabilirsiniz.

Ayrıca MedreseRadyo YouTube üzerinden risale i nur ile dayalı videolar yayınlar yaparak memleket dışında bir çok insanın İslamı teşhis noktasında bir köprü vazifesi bünyeyor. Bilindiği üzere risale i nur bu çağın en ihtiyaca karşı veren Kuran ı Kerim tefsiri olarak ülkemizde adından epey kal ettiriyor. Eserin bu denli hatırlı olduğu bilindiği bâtınin kılgı ve vesair sayısal yollarla Risale i Nur şuan halihazırda milyonlara ulaşıyor.

Sizde risale i nur videoteyp indirmek veya kovalamak isterseniz gerçekli MedreseRadyo uygulaması ve genel ağ sitesini ziyaret etmeniz gerekir. Çünkü bu alanda adından çokça kal ettiren kılgı düpedüz görülmeye kadir. İnternet sitesi büsbütün taşınabilir uyuma iye ve bir çok yabancı dilde ihtimam verdiği bâtınin sizleri yormayacak ve istediğiniz an esere ulaşabileceksiniz. Doğrusu hali hazırda genel ağ sitesi baki geliştirilmekte ve kullanıma henüz reva bir hale getirilmekte.

Bir örnekle size ünlü risale i nur çkızılışmalarının kalitesinden bahsetmek isterim. İtalyan ün sanatçımız Max aynı zamanda İtalya’da temaşa eğitimi almış bir konuşmaçı. Seslendirdiği sesin kalitesi o denli iyiki MedreseRadyo uygulaması olarak beğenileri her seferinde kızılıyoruz. İspanyolca ünlü risale i nur’da ise gene bu şekilde en birinci sınıf seslendirmeler kullanılmakta ve İslamiyet yabancı ülkelerde en uz şekilde simgeleme edilmeye çkızılışılmaktadır.

Güneş içinde MedreseRadyo uygulaması vesilesiyle binlerce adam hem yararlanma etmekte, hemde uygulamadan en uz şekilde faydalanmaktadır. Doğrusu kılgı marketlerden bakmış olduğunız dem uygulamanın benekının ve indirilme tahminının ne denli etkili bulunduğunu görebilirsiniz. Buda düşünmek oluyor ki MedreseRadyo uygulaması düzında düpedüz iyi bir iş çırefikap insanlara en uz şekilde ihtimam vermeye odaklanmış bir uygulamadır.

Risale i Nur Radyo

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir