pubg mobile hile satın al

Bu oyunun en çok oynanan oyunlar arasında zemin almasının en önemli nedenlerinden biri nakit ile (UC yöntemiyle) mandepsi içre alışmutaş dokumalabilmesidir. Bu Uc yöntemiyle mandepsi sineersinde kostümler ve aksesuarlar satın alabiliyorsunuz. Uc yöntemiyle alışmutaş yapabilmek sinein oyuna online yöntemlerle nakit yatırmanız gerekmektedir.

Günümüz Uc yöntemi ile alışmutaş yapabilmek o derece basit değildir. Çünkü bu davranışlemler dolar kuru üzerinden muamelat dokumaldığından ödeyeceğiniz fiyatlar çok etkili oluyor. Bu nedenle oyuncuların bu eşyaları ve ekipmanları alabilmek sinein evet da oyunda henüz çokça silah gücü kabilinden hilelere mebdevurmaktadırlar. Ancak bu hileleri kullanırken bu hilelerin üçüncü eşhas tarafından hazırlandığının ve bu hilelerin sineine zararlı yazılı sınavmlar yükleye bileceklerini basar ardı etmemelisiniz.

Pubg Mobile Oyununda Kullanılan Hileler
Bu yazımızda Pubg Hareketli oyununda kullanabileceğiniz Pubg Mobile Hileleri sinein sizlere hilelerden oluşan bir liste hazırladık. Bu listede sizler sinein oyunu henüz dobra oynamanızı sağlayacak fakat haram olan Pubg Mobile UC Hilesi, Pubg Mobile Wall Hack Hilesi, Aimbot, Aimfov kabilinden hilelere zemin mevdutir. Hassaten bu listede Pubg Mobile oyununda yasaklanmayan Pubg Mobile Macro Hilesi kabilinden hilelere de zemin mevdutir.

Pubg Mobile UC Hilesi
Pubg Mobile Hileleri arasında en muhataralı olan ve hesabınızın banlanmasına niçin olabilecek hiledir. Pubg Mobile oyununda UC sistemi sineerindeki tahminî paraların dolar kuru üzerinden hesaplanmasından dolayı bu tahminî paralar çok pahallıdır. Bu nedenle oyuncular mandepsi içerisinde zemin vadi kostümleri ve aksesuarlar UC sistemiyle satın alabilmek UC hilelerine mebdevurmaktadırlar. Ancak bu hileyi kullandıktan sonra oyunu oynayıp kazandığınızda aldığınız armağanları dahi kullanamazsınız.

Kumar içre satılan kostümler ve aksesuarlar sizin oyunu kazanmanızı evet da diğer oyunculardan üstün bir hale gelmenizi sağlamayacaktır. Bu kostümler ve aksesuarlar sadece oyundaki karakterinizin görünümünü değdavranıştirecektir. Bu nedenle Pubg Mobile Hileleri arasında zemin vadi UC hilesini kullanmamanızı salık ederiz. Bu hileler üçüncü eşhas tarafından oluşturulduğu sinein sineine zararlı yazılı sınavmlar eklenebilir ve sizin özel dosyalarınıza ve şifrelerinizi ulaşabilir. Bu şekilde sizlere maddi ve manevi zarar verebilirler.

Pubg Mobile Wall Hack Hilesi
Pubg Mobile Wall Hack hilesi, Pubg Mobile Hileleri arasında en çok rabıta gkalıntı ve diğer oyunların hiç haz etmediği bir hiledir. Wall Hack, esasen mandepsi dokumamcıları tarafından turnuvalar esnasında cemi oyuncuların nerede olduklarını seyircilere açıklamak sinein kurdukları bir sistemdir. Ancak üçüncü eşhas tarafından bu tertibat hacklenerek kötü lakinçlı olarak oyunlarda kullanılmaya mebdelamıştır. Pubg şirketi bu hileleri kullananları tecziye etmek sinein kesiksiz yeni sitemler geliştiriyor ve hilelerin çalışmasını engellemeye çalışıyor. Ancak ne yaparlarsa yapsınlar Wall Hack hilesi sinein her çağ bir hız bulunuyor.

Wall Hack Hilesi kullanan oyuncular Pubg oyununu haritasında zemin vadi duvarların arkasını müşahede özelliğine malik olurlar. şayet rakip bir örekın arkasında yahut oyunda zemin vadi dağ ve tepelerin arkasındaysa bu fen sebebiyle rakiplerinizi görebilirisiniz. Bu durumda rakipleriniz katsında sizi ferlü bir konuma getirir. Rakiplerinizin yerlerine nazaran kendi konumuzu ve açınızı belirleyerek rakiplerinizi öldürebilirsiniz.

Pubg Mobile Aimbot, Aimfov ve Triggerbot Hilesi
Aimbot Hilesi, Pubg Mobile Hileleri arasında en münteşir olan hilelerden biridir. Aimbot yegâne lügat kabilinden görünse de esasen Aim ve Bot kelimelerin birleşmesiyle oluşmaktadır. Aim, uğur bürümek yahut bir nesneyi nişan bürümek mealına gelirken Bot kelimesi, bir davranışin kendiliğinden olarak dokumalması mealına gelir. Bu dü kelimenin birleşimiyle oluşan Aimbot kelimesi ise kendiliğinden olarak nişan alma mealına gelmektedir.

https://pubghilesi.org/

pubg mobile hile satın al

valorant hile satın al

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir