Takipcisatinalz.com: İnstagram Hesabı Çalınınca Ne Yapılmalıdır?

Fakat hesabınıza durmadan giriş fail ve izlem eden biriyseniz, örneğin 2 ruz önce bakmış olduğunuzda hernesne normalse, bu durumda hesabınızın Instagram aracılığıyla silinme ihtimali de ortadan kalkıyor. Bu durumda hesabınızın aracısız çkırmızıındığını saptama etmiş olursunuz. şayet hesabınız Instagram aracılığıyla silinmiş olsaydı farklı bir uyarı almış olurdunuz.
Instagram hesabım çkırmızıındı demeden önce son bir denetleme de arkadaş, kardeş evet da hesabı izlem eden yakınlarımızdan denetleme sağlamaktır. Samimi olduğunuz kişilere izlem ettiği kişmüterakki gözden geçirmesini, deli bir kullanıcı adı olup olmadığı sorulabilir. Hesabı hackleyen eşhas alelumum kullanıcı adınızı değteamültirmektedir, saldırganların sizin hesabınız muhtevain belirlediği yeni kullanıcı adını bulmaya çkırmızıışın.
Instagram Hesabı Ne Hacklenir? Önemli Uyarılar
Instagram hesabınız çkırmızıındı ise bunun serlıca sebepleri şunlardır:

E-eğik adresinize gelen ve Instagram aracılığıyla geldiğini düşündüğünüz cali e-postalar. Bu e-postalar enformatik dilinde “pishing” olarak adlandırılan ve güya Instagram’dan gelmiş izlenimi uyandıran cali maillerdir. Titiz bakıldığında web bulunak kısmının instagram.com evet da facebook.com olmadığı anlaşılabilir. şayet bu e-postalardan birinde yer vadi linklere tıklarsanız, saldırganların istediği detayları verirseniz şifreniz çkırmızıınabilir.
Takipçi arttırmak muhtevain kullanılan web siteleri evet da taşınabilir icraat. Bu web siteleri ve icraat alelumum Instagram angajmansı istediği muhtevain şifrenizi kırmızıırlar. Hesabınızda çift faktörlü doğrulama yoksa kullanıcı adı ve şifrenizi girerek hesabınızı ele geçirirler.
Sosyal mühendislik. Bu yöntemde bir nefer şifrenizi çiletilmek muhtevain size çeşitli oyunlar kurabilir. Örneğin; hesabı çkırmızıınan bir müşterimize tecavüzkâr “DM” ile ulaşıp, izlemçi saykaloriı arttıracağını söylemişti. Bunun muhtevain de şifresini almıştı. Sosyal mühendislik, bir kişiyi farklı metotlarla kandırma ika yöntemidir. Saldırganlar kişmüterakki “hesabın tehlikede” “izlemçini arttıralım” kadar sözlerle kandırarak hesaplarını çalabilir.
Çkırmızıınan Instagram Hesabı Ne Aptal Alınır?
Instagram hesabı çkırmızıınan evet da hacklenen eşhas muhtevain ne günah ki çok çokça politika bulunmuyor. Instagram aracılığıyla bu konuda çok çokça hamil sunulmama nedenlerinden bir tanesi, “hesabım çkırmızıındı” diye aslında gayrı kişilerin hesabını çalmaya çkırmızıışan kişilerin olması.

1.Yöntem: Instagram giriş penceresinde “şifreni mi unuttun” seçeneğine tıkladıktan sonra “elektronik posta” “telefon numarası” seçenekleriyle şifre sıfırlama angajmansı almaya çkırmızıışın. şayet şifre sıfırlama angajmansı gelirse derhal şifreyi değteamültirin ve hoppadak peşi sıra “kayıtlı elektronik posta” “kayıtlı cep telefonu” kontrollerini sağlayıp hesabı güvene alın.

Bu yöntemlerle hesabı kurtaranlar deney ve teşekkürlerini lütfen yorumlara yazsın.

2.Yöntem: Instagram hesabınız çkırmızıındığında elektronik posta adresiniz çok önemli rol oynar. Instagram tutum şifreniz değteamültiğinde veya kullanıcı adınız değteamültiğinde elektronik posta hesabınıza tadil bildirimi kırmızıırsınız. Instagram hesabını çvadi saldırganlar çoğunlukla kullanıcı adı ve e-postayı zaten değteamültirirler. Instagram aracılığıyla geldiğine emniyetli olduğunuz maillerde “kullanıcı adı değteamültirildi” mailine girerek “Kullanıcı adını değteamültiren sen değilsen, hesabını güvene kırmızı” evet da gâh “değteamülikliği anlayışsız kırmızı” yazan linke tıklayın. Tıkladıktan sonra karşınıza şöyle bir ekran çıkarsa şanslkaloriız amma alelumum saldırganlar elektronik posta adresini değteamültirdiği muhtevain sizde bu ekran çıkmaz ve sütun olarak “asayiş kodu kırmızı” seçeneği çıkar:

instagram takipçi satın al

İnstagram Hesabı Çalınınca Ne Yapılmalıdır?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir