Zurna Sohbet

Chat, Türkçesiyle “Dostça” valörına gelmektedir. İnternetin bilgiye erişim dair sergilediği performanstan sonrasında internetin sadece olgun aktarımı ciğerin değil, aynı zamanda eğlence ciğerin de kullanılabileceği de düşünüldü. Bunun sonucunda da internet üzerinden insanoğluın bir eğreti ad kullanarak (nickname) dostça yazar eğlenebileceği hem internet siteleri hem de çeşitli programlar meydana getirildi. Chat, internet üzerinde hiç tanımadığınız ölçüsüz biriyle gestaltlabildiği kadar üste tanıdığınız kişilerle de özel programlar yahut web siteleri aracılığıyla gestaltlabilir.

Chat Siteleri
Chat siteleri tanıdığınız yahut tanımadığınız kişilerle internet üzerinden tanışma ve dostça etme amacıyla kurulmuş internet siteleridir. Bu internet siteleri ekseriyetle programlama dilleri kullanılarak yahut anık scriptlerden yararlanılarak meydana getirilir. Temelı chat sitelerine giriş gitmek ciğerin sadece nickname (eğreti kişi) söylemek kifayetli olurken bazenlarındaysa sohbete kafalamadan önce kesinlikle üye olması gerekliliği bulunabilir. Bir zamanlar tüm internet kullanıcıları beyninde pop olan Mynet ve ZurnaNet kadar siteler chat sitelerine kafalıca örnek olarak verilebilir.

Chat Programları
Chat programları karşınızdaki internet kullanıcılarıyla yetişek çatlak nedeniyleünü kullanarak sadece alfabelı, alfabelı ve görüntülü, sesli ve görüntülü kadar tercihe ilişkilı olarak dostça etmenize yardımcı olan yazılı sınavmlardır. Chat programlarının şimdiye derece kullanılmış en pop olanı kısa süre önce Windows aracılığıyla sonlandırılan MSN Messenger isimli müdrike mesajlaşma yazılı sınavmıdır. Bir sair pop chat yetişek olan ve internetin söylence yazılı sınavmlarından ikrar edilen Mirc ise hala kullanılmaktadır.

zurna sohbet
zurna sohbet

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir